
13 696 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Құю әдісімен жасалған GROSS TRAPEZFORMIG трапеция тәрізді деңгейі қабырға мен еден плиткаларын, төсеніштерді және кірпіштерді тегістеуге арналған жоғары дәлдіктегі құрал болып табылады. Деңгей SHOCKPROOF жүйесімен жабдықталған, соның арқасында деңгей мен резеңке балғаны пайдаланып плиткаларды соғуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 мм |
| Көзшелер саны | 2 |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 45 мм |
| Штрих-код | 4044996108049 |