




14 885 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бұралуға төзімді күшейтілген екі камералы профиль; құлау кезінде соққыны басатын екі бөліктен тұратын тығындар; ыңғайлы резеңке ұстағыштар мен фрезерленген табан — барлығы GROSS EXPERTE құрылыс деңгейінде тамаша үйлеседі.
Бұл деңгей құрылыстағы динамикалық күнделікті жұмыс үшін жасалған!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Италия |
| Материал | Алюминий |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.392 кг |
| Штрих-код | 4044996107608 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Ерекшеліктері | резеңке тығындар |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Көзшелер саны | 3 |