








12 333 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Құрылыс алюминий арматураланған арт деңгейі: 33624 GROSS (Италия) кез келген құрылыс алаңында, сондай-ақ үй шеберханасында қажетті құрал!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Италия |
| Материал | Алюминий |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.405 кг |
| Штрих-код | 4044996107028 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Көзшелер саны | 3 |