
753 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Stels 55341 белдік тірегі көлікте, сондай-ақ кеңседе және үйде арқаны қолдау үшін қолданылады. Эргономикалық пішінді бел тірегі арқаның анатомиялық дұрыс орналасуын қамтамасыз етеді. Орындыққа арналған бел тірегі шаршауды азайтады және дене қалпын сақтайды. Полиэстерден жасалған арқалық тірегі берік, салмағы небәрі 164 г және тазалау оңай. Белді қолдау көлік жүргізу немесе компьютер сияқты отыру жағдайында көп уақыт өткізетін адамдар үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.164 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 410 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Қаптама түрі | пакет |
| Қаптамадағы ені | 410 мм |
| Штрих-код | 4044996140643 |