
9 620 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.38 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Кабель ұзындығы | 50 м |
| Розеткалар саны | 1 |
| Токтың максималды жүктемесі | 2200 Вт |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 х 1 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 20 |
| Сым түрі | ӘҚҚ |
| Қаптама түрі | пакет |
| Түсі | қызғылт сары |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4606800072436 |