




15 542 ₸
Кәсіпқойларға арналған – құрылыс, өнеркәсіп және өндіріс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | қара |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.25 кг |
| Штрих-код | 4606800082558 |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Розеткалар саны | 1 |
| Қорғау дәрежесі | IP44 |
| Кабель ұзындығы | 20 м |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Сым қимасы | 3 х 2,5 мм |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Вт |
| Сым түрі | КГ |
| Қаптама түрі | пакет |