6 794 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Кәсіпқойларға арналған – құрылыс, өнеркәсіп және өндіріс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1 кг |
| Кабель ұзындығы | 10 м |
| Розеткалар саны | 2 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Вт |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 3 х 1,5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP44 |
| Сым түрі | КГ |
| Қаптама түрі | пакет |
| Түсі | қара |
| Штрих-код | 4606800082480 |