33 970 ₸
Кәсіпқойларға арналған – құрылыс, өнеркәсіп және өндіріс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 5.96 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 мм |
| Кабель ұзындығы | 50 м |
| Розеткалар саны | 4 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Вт |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 3 х 1,5 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 44 |
| Сым түрі | КГ |
| Қаптама түрі | қорап |
| Түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 230 мм |
| Штрих-код | 4606800082442 |