
12 763 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бау-бақша учаскелерінде, автожөндеу шеберханаларында, тұрмыста және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 350 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 мм |
| Кабель ұзындығы | 40 м |
| Розеткалар саны | 4 |
| Токтың максималды жүктемесі | 2200 Вт |
| Желінің кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 х 1 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Сым түрі | ӘҚҚ |
| Қаптама түрі | қорап |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4606800081940 |