
1 398 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
12 x 960 мм Matrix 91835 әмбебап кабель құлпы мүлікті ұрлықтан қорғауға мүмкіндік береді. Оның көмегімен велосипедті, мопедті, арбаны және т.б. бекітілген тірекке бекітуге болады. Сондай-ақ, оны үй-жайларды бұзудан қорғау үшін пайдалануға болады. Кабельдің салмағы небәрі 245 г және шағын сөмкеге сыяды, сондықтан оны тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.245 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Диаметрі | 12 мм |
| Ұзындығы | 960 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Негізі | болат арқан |
| Бекіту механизмінің түрі | сувальдты |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996163529 |