
1 967 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
8 х 960 мм матрицалық 91831 әмбебап кабель құлпы мүлікті ұрлықтан қорғауға мүмкіндік береді. Оның көмегімен велосипедті, мопедті, арбаны және т.б. бекітілген тірекке бекітуге болады. Сондай-ақ, оны үй-жайларды бұзудан қорғау үшін пайдалануға болады. Кабельдің салмағы небәрі 111 г және шағын сөмкеге сыяды, сондықтан оны тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.111 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 960 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Негізі | болат арқан |
| Бекіту механизмінің түрі | сувальдты |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996163482 |