
1 972 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
8 x 1200 мм Matrix 91816 әмбебап кабель құлпы жеке заттардың ұрлануын болдырмау үшін қолданылады. Оның көмегімен арбаны, велосипедті, шананы, мопедті және т.б. бекітуге болады. Ол оңай оралады және сөмкеге сыяды, сондықтан оны өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.185 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 181 мм |
| Негізі | болат арқан |
| Бекіту механизмінің түрі | сувальдты |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996048376 |