
1 535 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
10 x 650 мм Matrix 91814 әмбебап кабель құлпы жеке заттардың ұрлануын болдырмау үшін қолданылады. Оның көмегімен арбаны, велосипедті, шананы, мопедті және т.б. бекітуге болады. Ол оңай оралады және сөмкеге сыяды, сондықтан оны өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.146 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 190 мм |
| Негізі | болат арқан |
| Бекіту механизмінің түрі | сувальдты |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 108 мм |
| Штрих-код | 4044996048369 |