
3 483 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Код механизмі бар 10 x 950 мм Matrix 91818 әмбебап кабель құлпы мүліктің қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Оны серуендеуге және жолға өзіңізбен бірге ала аласыз, себебі ол оралып қалады және сөмкеде көп орын алмайды. Құлып ұрлықтан қорғау үшін велосипедті, арбаны, шананы және т.б. тірекке бекітуге мүмкіндік береді. Код механизмі ұрлыққа төзімділіктің жоғары дәрежесіне ие, оны құлыпты кілтпен ашу мүмкін емес.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.273 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 950 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Негізі | болат арқан |
| Бекіту механизмінің түрі | кодтық |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996048352 |