
3 866 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
12 x 1200 мм ұстағышы бар әмбебап кабель құлпы Matrix 91817 жеке заттардың ұрлануын болдырмау үшін қолданылады. Оның көмегімен арбаны, велосипедті, шананы, мопедті және т.б. бекітуге болады. Ол оңай оралады және сөмкеге сыяды, сондықтан оны өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.288 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Диаметрі | 12 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 195 мм |
| Негізі | болат арқан |
| Бекіту механизмінің түрі | сувальдты |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996048345 |