
2 181 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы велосипед құлпы Сибртех ЗН2-6-01 91632 , 50 мм, велосипедтерді, скутерлерді, скутерлерді, арбаларды және шаналарды ұрлаудан қорғауға арналған. Ұзындығы 650 мм кабельдің арқасында көлік құралын тіпті үлкен диаметрлі тірекке де бекітуге болады. Құрылғының салмағы 213 г, икемді кабельдің арқасында ол аз орын алады, сондықтан оны өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.213 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 230 мм |
| Негізі | болат арқан |
| Бекіту механизмінің түрі | дискілі |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996047911 |