
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 1.925 кг |
| Жайманың салмағы | 1000 г |
| Қаптамадағы биіктік | 220 мм |
| Ұзындығы | 720 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 720 мм |
| Қорғаныс жабыны | ұнтақ эмаль + тефлон жабыны |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | қорғаныш қаптың болуы |
| Кесу жиегінің қаттылығы | 47–55 HRC |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |
| Штрих-код | 4044996126357 |