
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 600 г |
| Қаптамадағы биіктік | 160 мм |
| Ұзындығы | 365 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 365 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | пластик, резеңке |
| Қаптама түрі | пакет |
| Қаптамадағы ені | 290 мм |
| Штрих-код | 4044996154121 |