
6 343 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Жайманың салмағы | 1400 г |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Ұзындығы | 545 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 545 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті стикер |
| Қаптамадағы ені | 190 мм |
| Штрих-код | 4606800088659 |