
672 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 120 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 мм |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қаптама түрі | Ақ жапсырма |
| Қаптамадағы ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800074102 |