
2 504 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 450 г жұмыс бөлігі және екі бөліктен тұратын резеңкеленген тұтқасы бар Барс 21408 ағаш ұстасының балтасының жартылай шеңберлі кесу жиегі бар, сондықтан ол ағашты оңай кеседі. Оны ағаш ұстасының кез келген түрін орындау үшін пайдалануға болады: ағашты кесу, шабу және жару. Жіңішке жүзі бар құрал ойықтарды кесуге, бөренелерді кесуге, бөренелер үйін салуға және т.б. үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.716 кг |
| Жайманың салмағы | 450 г |
| Қаптамадағы биіктік | 32 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 275 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 275 мм |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қаптамадағы ені | 137 мм |
| Штрих-код | 4044996167343 |