
4 939 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 1150 г жұмыс бөлігі және 500 мм ағаш балтасы бар соғылған 21688 балта, жалпы салмағы 1500 г, А-1, орташа қалыңдықтағы ағашты кесуге мүмкіндік береді. Сондай-ақ, оның көмегімен дайындамаларды кесу сияқты нәзік жұмыстарды орындауға болады. Жазғы коттеджде немесе жеке үйде пайдалы.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1500 г |
| Жайманың салмағы | 1150 ж. |
| Қаптамадағы биіктік | 179 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 527 мм |
| Жайма материалы | болат 60Г |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті стикер |
| Қаптамадағы ені | 41 мм |
| Штрих-код | 4607020533707 |