
3 824 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Соғылған балта Еңбек 21684, 600/850 г, 350 мм ағаш балтамен құрастырылған, А-О, бұл үй шаруашылығында пайдалы болатын ыңғайлы шағын құрал. Ол ағашпен жұмыс істеу үшін қолданылады: бұтақтарды кесу, шабу, бөлшектерді дайындау және т.б.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 850 г |
| Қаптамадағы биіктік | 152 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 мм |
| Жайма материалы | болат 60Г |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті стикер |
| Қаптамадағы ені | 38 мм |
| Штрих-код | 4607020533684 |