
7 668 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 600 г жұмыс бөлігі және екі компонентті резеңкеленген тұтқасы бар тұтас соғылған Matrix PRO 21498 балта үй шаруашылығында және құрылыс алаңында таптырмас құралға айналады. Оның көмегімен бөренелер мен бұтақтарды кесуге, отын жаруға, ағаш өңдеуге және т.б. Жартылай шеңберлі кесу жиегінің арқасында кесу процесі жеңілдетіледі.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 600 г |
| Жайманың салмағы | 600 г |
| Қаптамадағы биіктік | 131 мм |
| Ұзындығы | 388 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 388 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | пластик, резеңке |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 23 мм |
| Штрих-код | 4044996154640 |