
6 561 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 680 г жұмыс бөлігі және ұзындығы 400 мм ағаш балтасы бар, жалпы салмағы 980 г соғылған АО 21689 балтасы ағаш ұстасы үшін қолданылады. Ол кез келген түрдегі ағашты кесуге және кесуге арналған, кәсіби емес пайдалану үшін оңтайлы.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.94 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 430 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 140 мм |
| Штрих-код | 4606800058683 |