
6 896 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 1000 г сына тәрізді жүзі және 400 мм талшықты талшықты екі компонентті балтасы бар Matrix "Optimal" 21819 бөлгіш балта ағашты шаншып қана қоймай, кесуге де мүмкіндік береді. Жұмыс бөлігі бүйірлерінде қалыңдатылған, бұл бөренелер мен дайындамаларды оңай бөлуге мүмкіндік береді. Құрал кәсіпқойлар мен жеке шеберлерге пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.442 кг |
| Жайманың салмағы | 1000 г |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996131221 |