
3 984 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 800 г жұмыс бөлігі және талшықты шыны балта бар Matrix "Optimal" 21658 балта үй шаруашылығында пайдалы құралға айналады. Оны отын жаруға, қадаларды қайрауға, бұталарды кесуге, бұтақтарды кесуге және басқа жұмыстарға пайдалануға болады. Балта жұмысты жеңілдетеді, өйткені оның жартылай шеңберлі жүзі бар.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.179 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 396 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 165 мм |
| Штрих-код | 4044996131207 |