
4 256 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 1000 г жұмыс бөлігі және талшықты талшықты балтасы бар Сибртех 21646 балтасы қатты немесе жұмсақ ағашты кесуге, шабуға және жаруға мүмкіндік береді. Ол саяжай және ауыл шаруашылығы учаскелерінде отын дайындау, бұталарды, бұтақтарды кесу және басқа жұмыстар қажет болған жағдайда пайдалы болады. Пышақ қайрау бұрышы 20-30 градус болатын жартылай шеңберлі кесу жиегімен жабдықталған, сондықтан балтамен жұмыс істеу оңай.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.42 кг |
| Жайманың салмағы | 1000 г |
| Қаптамадағы биіктік | 27 мм |
| Ұзындығы | 490 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 430 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 175 мм |
| Штрих-код | 4044996124797 |