
3 286 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 600 г жұмыс бөлігі және талшықты талшықты балтасы бар Сибртех 21644 балтасы қатты немесе жұмсақ ағашты кесуге, шабуға және жаруға мүмкіндік береді. Ол саяжай және ауыл шаруашылығы учаскелерінде отын дайындау, бұталарды, бұтақтарды кесу және басқа жұмыстар қажет болған жағдайда пайдалы болады. Пышақ қайрау бұрышы 20-30 градус болатын жартылай шеңберлі кесу жиегімен жабдықталған, сондықтан балтамен жұмыс істеу оңай.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.983 кг |
| Жайманың салмағы | 600 г |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 385 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 370 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 148 мм |
| Штрих-код | 4044996124773 |