
11 878 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
2000 г сына тәрізді жүзі және ұзындығы 880 мм резеңкеленген талшықты талшықты балтасы бар Matrix 21816 бөлгіш балта жеке шеберлер мен кәсіпқойларға ағашты кесу және кесу үшін пайдалы. Құралдың жұмыс бөлігі бүйірлерінде қалыңдатылған, бұл жұмысты айтарлықтай жеңілдетеді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 3.123 кг |
| Жайманың салмағы | 2000 ж. |
| Қаптамадағы биіктік | 65 мм |
| Ұзындығы | 880 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 89 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 195 мм |
| Штрих-код | 4044996105086 |