
7 018 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
1000 г сына тәрізді жүзі және ұзындығы 380 мм талшықты талшықты екі компонентті балтасы бар Matrix 21815 бөлгіш балта ағашпен жұмыс істеу үшін пайдалы. Ол материалдарды кесуге де, кесуге де мүмкіндік береді. Жұмыс пышағы екі жағынан қалыңдатылған, соның арқасында ағашты оңай сындырады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.458 келі |
| Жайманың салмағы | 1000 г |
| Қаптамадағы биіктік | 55 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 395 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 140 мм |
| Штрих-код | 4044996105062 |