
3 184 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 800 г жұмыс бөлігі және талшықты талшықты балтасы бар Спарта 21639 балтасы кез келген түрдегі ағашты кесуге, шабуға және жаруға арналған. Қарапайым және сонымен бірге әмбебап өнім үй шаруашылығында отын дайындауда, бұтақтарды, ұсақ бөренелерді, қарасораларды және т.б. Жұмыс жиегінің қайрау бұрышы 20-30 градус болғандықтан, пышақ ағашқа оңай кесіледі, сондықтан балтамен жұмыс істеу ыңғайлы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 1.167 келі |
| Жайманың салмағы | 800 г |
| Қаптамадағы биіктік | 27 мм |
| Ұзындығы | 390 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 409 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Қаптамадағы ені | 167 мм |
| Штрих-код | 4044996105000 |