
3 917 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 800 г жұмыс бөлігі және талшықты шыны балтасы бар Matrix 21647 балтасы қатты немесе жұмсақ ағашты кесуге, орауға және жаруға мүмкіндік береді. Ол саяжай және ауыл шаруашылығы учаскелерінде отын дайындау, бұталарды, бұтақтарды кесу және басқа жұмыстар қажет болған жағдайда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.192 келі |
| Жайманың салмағы | 800 г |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 410 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4044996000435 |