
3 211 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағаш балтамен құрастырылған, салмағы 800 г жұмыс бөлігі бар соғылған Спарта 21610 балтасы қарапайым шаруашылық міндеттерді шешуге пайдалы. Олармен бұтақтарды, отынды және т.б. кесуге болады. Балта тапсырмаларды орындауды жеңілдету үшін жартылай шеңберлі кесу жиегімен жабдықталған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 1.005 кг |
| Жайманың салмағы | 800 г |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Ұзындығы | 380 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 425 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қаптамадағы ені | 163 мм |
| Штрих-код | 4044996104980 |