
2 827 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 600 г жұмыс бөлігі және талшықты талшықты балтасы бар Спарта 21637 балтасы кез келген түрдегі ағашты кесуге, шабуға және жаруға арналған. Қарапайым және сонымен бірге әмбебап өнім үй шаруашылығында отын дайындауда, бұтақтарды, ұсақ бөренелерді, қарасораларды және т.б. Жұмыс жиегінің қайрау бұрышы 20-30 градус болғандықтан, пышақ ағашқа оңай кесіледі, сондықтан балтамен жұмыс істеу ыңғайлы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.961 кг |
| Жайманың салмағы | 600 г |
| Қаптамадағы биіктік | 22 мм |
| Ұзындығы | 385 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 373 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Қаптамадағы ені | 146 мм |
| Штрих-код | 4044996104973 |