
3 688 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 600 г жұмыс бөлігі және талшықты шыны балта бар Matrix 21640 балта үй шаруашылығында кеңінен қолданылады. Оның арқасында учаскеде отын дайындауға, бұтақтарды кесуге, қазықтарды қайрауға және басқа жұмыстарды орындауға болады. Жартылай шеңберлі кесу жиегі жұмысты жеңілдетеді, себебі ол ағашқа оңай кесіледі.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.975 кг |
| Жайманың салмағы | 600 г |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 385 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996000428 |