
2 803 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағаш балтамен құрастырылған, салмағы 600 г жұмыс бөлігі бар соғылған Спарта 21605 балтасы қарапайым шаруашылық міндеттерді шешуге пайдалы. Олармен бұтақтарды, отынды және т.б. кесуге болады. Балта тапсырмаларды орындауды жеңілдету үшін жартылай шеңберлі кесу жиегімен жабдықталған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.834 кг |
| Жайманың салмағы | 600 г |
| Қаптамадағы биіктік | 27 мм |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996048543 |