
5 915 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
"Бұғы" 21694 соғылған тайга балтасы, салмағы 600/930 г, 450 мм ағаш балтамен құрастырылған, ағашпен жұмыс істегенде кеңінен қолданылады. Оның көмегімен шабуды, шабуды және шабуды жүзеге асыруға болады. Радиусты пішінінің арқасында пышақ ағашқа терең кесіледі, бұл жұмыстың тиімділігін қамтамасыз етеді. Балта үй шаруашылығында да, табиғатта белсенді уақыт өткізуді ұнататындар үшін де пайдалы болады.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.933 кг |
| Жайманың салмағы | 600 г |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 460 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Штрих-код | 4607020531291 |