
4 327 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Соғылған балта 21690, 600/850 г, 350 мм, Б1 ағаш балтамен құрастырылған, ағашты өрескел өңдеуге арналған тиімді шешім. Олар көптеген шаруашылық және құрылыс жұмыстарын орындай алады: бұтақтарды кесу, отын дайындау, қабығын дайындамалардан бөлу және т.б.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.905 кг |
| Жайманың салмағы | 600 г |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4607020530928 |