
8 510 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 1340 г жұмыс бөлігі және 500 мм ағаш балтасы бар соғылған темір балта А2 21674, жалпы салмағы 1700 г, ағаш ұстасы жұмыстарына жарамды. Құрал ағаштың кез келген түрін кесуге және шабуға оңтайлы.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.733 кг |
| Жайманың салмағы | 1700 ж. |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 540 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4630001880187 |