
8 650 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 800 г жұмыс бөлігі және 500 мм ағаш балтасы бар, жалпы салмағы 1060 г соғылған АО 21665 аңшылық балта ағаш ұстасы үшін қолданылады. Ол кез келген түрдегі ағашты кесуге және шабуға өте қолайлы. Құрал елде немесе жеке үй шаруашылығында кәсіби емес мақсатта пайдалануға арналған.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.21 кг |
| Жайманың салмағы | 800 г |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 520 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Штрих-код | 4630001880088 |