
7 904 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 890 г жұмыс бөлігі және ұзындығы 500 мм ағаш балтасы бар соғылған АО 21663 балтасы, жалпы салмағы 1200 г, ағаш ұстасы үшін қолданылады. Ол кез келген түрдегі ағашты кесуге және кесуге арналған, кәсіби емес пайдалану үшін оңтайлы.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.231 кг |
| Жайманың салмағы | 1200 г |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 550 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Штрих-код | 4630001880064 |