
5 492 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Соғылған балта 21692, 1200/1500 г, 500 мм, Б3 ағаш балтамен құрастырылған, ағашты шабуға және шабуға арналған. Бұл құрылыс алаңында және саяжайда ағашты өрескел өңдеуге арналған таптырмас құралға айналады.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Жайманың салмағы | 1200 г |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 520 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4607173590459 |