
6 970 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 890 г жұмыс бөлігі және ұзындығы 400 мм, жалпы салмағы 1200 г ағаш балтасы бар соғылған АО 21661 балтасы ағаш ұстасы үшін қолданылады. Ол кез келген түрдегі ағашты кесуге және кесуге арналған, кәсіби емес пайдалану үшін оңтайлы.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.186 келі |
| Жайманың салмағы | 1200 г |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 450 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Штрих-код | 4630001880040 |