
3 870 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 1000 г жұмыс бөлігі және талшықты шыны балта бар Спарта 21641 балтасы шаруашылықта кеңінен қолданылады. Оның арқасында учаскеде отын дайындауға, бұтақтарды кесуге, қазықтарды қайрауға және басқа жұмыстарды орындауға болады. Жартылай шеңберлі кесу жиегі жұмысты жеңілдетеді, себебі ол ағашқа оңай кесіледі.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 1.563 кг |
| Жайманың салмағы | 1000 г |
| Қаптамадағы биіктік | 28 мм |
| Ұзындығы | 490 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 435 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Қаптамадағы ені | 172 мм |
| Штрих-код | 4044996044927 |