
4 307 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 1000 г жұмыс бөлігі және талшықты шыны балтасы бар Matrix 21649 балтасы қатты немесе жұмсақ ағашты кесуге, орауға және жаруға мүмкіндік береді. Ол саяжай және ауыл шаруашылығы учаскелерінде отын дайындау, бұталарды, бұтақтарды кесу және басқа жұмыстар қажет болған жағдайда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.392 кг |
| Жайманың салмағы | 1000 г |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Ұзындығы | 460 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 465 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Штрих-код | 4044996000442 |