
5 503 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех ТП11-10 21621 соғылған балта, салмағы 1000 г жұмыс бөлігі, ағаш балтамен құрастырылған, тұрмыста қолдануға арналған әмбебап құрал. Олармен әртүрлі тұқымды сүректерді шабуға және шабуға, жартылай кәсіби тапсырмаларды орындауға болады. Құрал саяжай және ауыл шаруашылығы учаскелерінің иелеріне пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.325 кг |
| Жайманың салмағы | 1000 г |
| Қаптамадағы биіктік | 22 мм |
| Ұзындығы | 470 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 470 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 166 мм |
| Штрих-код | 4044996104850 |