
4 386 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 800 г жұмыс бөлігі бар Sibrtech TP11-08 21619 соғылған балта, ағаш балтамен құрастырылған, тұрмыста қолдануға арналған әмбебап құрал. Олармен әртүрлі тұқымды сүректерді шабуға және шабуға, жартылай кәсіби тапсырмаларды орындауға болады. Құрал саяжай және ауыл шаруашылығы учаскелерінің иелеріне пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.135 кг |
| Жайманың салмағы | 800 г |
| Қаптамадағы биіктік | 205 мм |
| Ұзындығы | 410 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 423 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4044996044972 |