
4 090 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 600 г жұмыс бөлігі бар Sibrtech TP11-06 21617 соғылған балта, ағаш балтамен құрастырылған, тұрмыста қолдануға арналған әмбебап құрал. Олармен әртүрлі тұқымды сүректерді шабуға және шабуға, жартылай кәсіби тапсырмаларды орындауға болады. Құрал саяжай және ауыл шаруашылығы учаскелерінің иелеріне пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.05 кг |
| Жайманың салмағы | 600 г |
| Қаптамадағы биіктік | 28 мм |
| Ұзындығы | 410 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 410 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 148 мм |
| Штрих-код | 4044996104843 |