
3 637 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 800 г жұмыс бөлігі және екі компонентті резеңкеленген тұтқасы бар Барс 21412 ағаш ұстасының балтасының жартылай шеңберлі кесу жиегі бар, сондықтан ол ағашты оңай кеседі. Оны ағаш ұстасының кез келген түрін орындау үшін пайдалануға болады: ағашты кесу, шабу және жару. Жіңішке жүзі бар құрал ойықтарды кесуге, бөренелерді кесуге, бөренелер үйін салуға және т.б. үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 1.227 кг |
| Жайманың салмағы | 800 г |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 450 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4044996104836 |